آسان پاش

گروه صنعتی آسان پاش با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در امر طراحی، راه اندازی و تولید خطوط ساخت کوره رنگ پودری و تجهیزات آن، کوره های الکترواستاتیک، ساخت کوره های باکس و پیوسته، انواع کانوایرهای هوایی و زمینی جهت انتقال قطعات، سایکلون، کابین پاشش رنگ مایع و پودر، سيستم هاي شستشو، و … تلاش کرده تا همواره بهترین و باکیفیت تری محصولات را تولید و در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

این مجموعه صنعتی، با تکیه بر دانش فنی خود به ویژه متخصصان باتجربه داخلی، استفاده از استانداردهای جهانی و مجهز شدن به جدیدترین فناوری های روز دنیا جهت تولید با کیفیت ترین محصولات و رضایت خاطر مشتریان افتخار همراهی با کسب و کارهای زیادی را داشته و با استفاده از راهکارهای بهینه برای مصرف کننده، محصولات تولید شده ی خود را روانه ی بازارهای داخلی و بازار کشورهای همسایه نموده است. علاوه بر این پشتیبانی و خدمات پس از فروش، قیمت های مناسب تولیدات این مجموعه و نیز رضایتمندی مشتریان ما موید تلاش های موفق این شرکت بر مبنای مشتری مداری بوده و سبب حضور گسترده ما در سراسر کشور شده است.

 

واحدهای تشکیل دهنده

1- واحد مشاوره، و ساخت خط رنگ پودری ( انواع کابین های پاشش رنگ پودری الکترواستاتیک، کوره های پخت رنگ پودری الکترواستاتیک )

2- واحد بازرگانی (فروش دستگاه رنگ پاش پودری ، سیستم های بازیافت پودری الکترواستاتیک سایکلون، الک ویبراتور )

3- واحد خدمات پس از فروش ( انواع قطعات یدکی دستگاه های رنگپاش پودری الکترواستاتیک مختلف و تجهیزات موجود در خط رنگ پودری)

4- واحد تعمیرات (تعمیر، به روز رسانی و سرویس انواع دستگاه های رنگپاش پودری )